Варшавський університет менеджменту «Сollegium humanum» (Республіка Польща, м. Варшава) запрошує абітурієнтів на навчання до бакалаврату або магістратури без ЗНО/ЄВІ.

Варшавський університет менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» (Республіка Польща, м. Варшава) запрошує абітурієнтів на навчання до бакалаврату або магістратури без ЗНО /ЄВІ за такими спеціальностями:

Бакалаврат

• Маркетинг
  • Міжнародні економічні відносини
  • Менеджмент
  • Туризм
  • Готельно-ресторанна справа
  • Облік і аудит
  • Економіка підприємства
  • Комп’ютерні науки

Магістратура

• Маркетинг
  • Міжнародні економічні відносини
  • Менеджмент
  • Туризм
  • Готельно-ресторанна справа
  • Облік і аудит
  • Економіка підприємства
  • Комп’ютерні науки
  • Психологія
  • Право

Зарахування відбувається на основі свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, диплома про вищу освіту (для вступу в магістратуру) за результатами співбесіди з фаху.

Абітурієнти мають подати такі документи:

1.  Дві ксерокопії паспорта;
  2. Дві ксерокопії ідентифікаційного номеру платників податків;
  3. Дві нотаріально завірені копії документа про освіту з додатком до свідоцтва чи диплома;
  4. Шість кольорових фотографій 3х4 см
  5. Копія військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці.

Документи приймаються та надається додаткова інформація консультативною групою Полонійного центру Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за адресою:  бульв. Шевченка, 81, Черкаси, Україна, 18031; тел.: +38(063)146-02-14.

Довідково. Інформація про Варшавський університет менеджменту за покликанням.

Перелік польських закладів вищої освіти, які отримали право на проведення освітньої діяльності за кордоном.

cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького