1 грудня 2020 р. відбувся спільний вебінар Unicheck та НАЗЯВО - онлайн-зустріч «Як забезпечити академічну доброчесність у закладі вищої освіти". Спікери заходу поділилися реальним досвідом впровадження академічної доброчесності у закладах вищої освіти України. Артем Артюхов - член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти розкрив питання «Університетська система забезпечення академічної доброчесності: погляд ЗВО та Нацагентства». Андрій Сідляренко - комерційний директор Unicheck Україна доповів з темою «Unicheck – інструмент для боротьби з плагіатом. Роль і місце програмного продукту у системі забезпечення академічної доброчесності».
Від кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЧНУ ім. Б. Хмельницького у вебінарі взяла участь відповідальна за співпрацю з Unicheck Україна к.і.н., доц. Іржавська А. П.

Анжела Іржавська, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин