ННІ міжнародних відносин, історії і філософії

запрошує студентів

4 грудня о 13.00

взяти участь в міжнародному онлайн-семінарі

«Голодомор. Проблематика визнання трагедії у світі»

Запрошені спікери: Світлана Маркова - директор  «Інститут дослідження Голодомору» Національного музею Голодомору-геноциду»; Віталій Масненко - д.і.н., проф., завідувач кафедри історії України, Олексій Компанієць - аспірант кафедри АСГІН.

З польської сторони в семінарі візьме участь докторантка Опольського університету (Польща), дослідниця трансформаційних процесів в Україні першої третини ХХ ст., випускниця  ННІ 2012 р. Юля Романенко та її колеги.

З  української – студенти ННІ міжнародних відносин,  історії та філософії, які досліджують та цікавляться темою «Голодомор 1932–1933 рр. в Україні»:  Чистякова Катерина,  Романків Аліна, Опарін  Ілля, Вілецька Наталія і всі хто бажає долучитись до обговорення!

Захід відбудеться за підтримки студентського наукового товариства ННІ міжнародних відносин, історії і філософії.

Підключення: код класу zvaopps (НІУ - Новітня історія України)

Посилання на семінар:   meet.google.com/ams-xjru-qyg