Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі

всеукраїнської онлайн-конференції

КОНФЛІКТИ НА ПОСТРАДЯНСЬКОМУ ПРОСТОРІ:

ВИРІШЕННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ, ДИНАМІКА

Всеукраїнська онлайн-конференція  відбудеться 1–2 грудня 2020 р. о 14.20 (реєстрація з 14.00 години) у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького в Навчально-науковому інституті міжнародних  відносин, історії та філософії (конференц-зал, 2 поверх корпусу № 1).

До участі запрошуємо викладачів ЗВО, науковців, докторантів, аспірантів, студентів, вчителів, представників неурядових організацій та громадських активістів, працівників органів державної влади та управління, місцевого самоврядування, інших зацікавлених осіб.

Тематичні напрями роботи всеукраїнської онлайн-конференції:

1. Політологічний аналіз досліджень сучасних проблем конфліктології;
  2. Політика ідентичності та когнітивний вимір гібридних конфліктів;
  3. Обставини виникнення і накопичення конфліктних потенціалів на територіях колишніх радянських республік – Молдавії, Грузії, Азербайджану і Вірменії;
  4. Збройні конфлікти в Придністров’ї, Південній Осетії, Абхазії. Виникнення ситуації «заморожених» конфліктів;
  5. Особливості азербайджансько-вірменського конфлікту за Нагірний Карабах : генеза, перспективи вирішення;
  6. Громадянська війна в Таджикистані, її відмінність від інших конфліктів і результати;
  7. Політика Російської Федерації і участь її збройних сил у конфліктах на пострадянському просторі. Сутність «гібридного» протистояння;
  8. Російська військова агресія в Україні: виклик для сучасної системи міжнародної безпеки;
  9. «Де-факто держави» на пострадянському просторі: міжнародно-правовий статус;
  10. Роль міжнародних організацій у вирішенні міждержавних/внутрішніх конфліктів;
  11. Застосування інноваційних інформаційних систем і технологій в сучасних міжнародних конфліктах;
  12. Моделі та основні підходи до врегулювання протистоянь.

Порядок роботи конференції:

Реєстрація учасників: 14.00 – 14.20

Робота секцій: 14.20 – 17.00

Реєстрація учасників: 14.00 – 14.20

Робота секцій: 14.20 – 17.00

Мова конференції: українська, англійська та російська.

У роботі конференції планується участь провідних вітчизняних учених, політичних експертів, громадських діячів.

Тези доповідей учасників будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів конференції та розміщені на сайті ЧНУ. Наукові статті за результатами роботи конференції можуть бути видані у черговому випуску Вісника університету серія «Історичні науки».

Участь в конференції безкоштовна. За безпосередньої участі у всеукраїнській онлайн-конференції учасники отримають сертифікат.

Для реєстрації просимо учасників заповнити реєстраційну форму:

Особам, які зареєструвались, на електронну адресу надійде повідомлення з посиланням, що дозволить взяти участь в роботі конференції. Також Ви можете приєднатися до нас у конференц-залі ЧНУ.

Оргкомітет: Детальнішу інформацію про всеукраїнську онлайн-конференцію можна отримати за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: (097) 220-21-44 – Тетяна Вадимівна Терещенко.