П’ятитомник "Історія української культури" від Першої логістичної компанії тепер є у вільному доступі для викладачів та студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Цінне наукове видання з нагоди 25-ї річниці незалежності України та до Всесвітнього дня науки передали науковцям представники Черкаської філії першої логістичної компанії Володимир Матеїшен, Олександр Савчук та Вадим Дорогокупля.

Зустріч відбулася у навчально-науковому інституті історії та філософії ЧНУ, де усі бажаючі могли ознайомитися зі змістом багатотомника.

Часовий відрізок, розглядуваний у завершальному томі п’ятитомної "Історії української культури", охоплює період ХХ – початку ХХІ ст. Том виходить у трьох книгах. Книги перша і друга містять історичний нарис етапів розвитку української культури від початку ХХ ст. до сьогодення, а також огляд змінюваного протягом десятиліть стану української мови, вагомих надбань національного мистецтва та архітектури. У книзі третій представлено культурологічний аспект поступу у галузях соціогуманітарних, точних та технічних наук, зроблена спроба з’ясувати загальнокультурне значення національних наукових відкриттів та технічно-цивілізаційних здобутків. Значну частину книги третьої присвячено питанням збереження, відтворення, функціонування й збагачення культурних феноменів та структур. Книги багато ілюстровані. Дослідження драматичних процесів, що відбувалися упродовж ХХ ст. у багатьох культурних сферах та в українській культурі в цілому, а також панорамний огляд стану культури доби незалежності України підсумовують її багатовікову історію, окреслену у книгах попередніх томів, переконливо засвідчують значущість української культури у світовому культурному розвитку.

Дякуючи за важливий та потрібний подарунок, директор інституту Наталія Земзюліна висловила сподівання на подальше партнерство та дружбу між колективами.

Видання передане до читальної зали Наукової бібліотека ім. М. Максимовича, де його зможуть читати усі бажаючі.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького