24 листопада відбулося засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми історичної науки та історіографії», керівником якого є професор В. В. Гоцуляк. Гурток являє собою творчий колектив студентів, які об’єдналися з метою обговорення досягнень світової та національної історичної думки. Члени гуртка в комфортній та жартівливій атмосфері обговорювали наукові доробки різних науковців-істориків зі світовими іменами . Студентка 3-А курсу Анастасія Коваленко виступила з доповіддю про козацьку Україну в роботах зарубіжних авторів часів Хмельниччини, в якій розповіла про славнозвісний «Опис України» Г. Л. де Боплана. Хоменко Денис розповів про важливий внесок французької школи «Анналів» у світову історіографію. Ярослав Бондарчук ознайомив студентський колектив з історичною творчістю Е. Гобсбаума.