Сьогодні в Інституті розпочався другий етап державних іспитів на здобуття ступеню бакалавра. Державна комісія у складі проф. А. Морозова, доцентів І. Десятнікова, О. Овчаренка та О. Мазур провела захист кваліфікаційних робіт з таких тем: «Османська імперія в період військово-політичних реформ ХІХ ст.» (О. Кононенко), «Чорнобильська трагедія крізь призму ХХІ століття: історичний вектор осмислення» (А. Жуковський), «Вплив П. Куліша на формування української національної інтелігенції середини – другої половини ХІХ ст.» (А. Григоренко), «Розуміння історичного процесу в працях Томаса Гоббса» (А. Кучер) та ін.

Публічний захист випускних робіт пройшов жваво, дискусійно. Члени комісії оцінили кваліфікаційні проекти студентів на «добре» і «відмінно». По завершенні захисту директор Інституту і викладачі привітали випускників з отриманням ступеню «бакалавр», висловили кожному випускнику «Подяку» за здобутки під час навчання і побажали продовжити навчання в магістратурі Університету.

Олена Сухушина,

заступник директора з організації виховної роботи