Одним із найбільш успішних спортсменів нашого Інституту у 2019/2020 н.р. став студент другого курсу (спеціальності - Середня освіта, Історія) Семенов Станіслав Андрійович.

Станіслав займається важкою атлетикою з 2018 року. За цей короткий період він вже став неодноразовим призером та переможцем Чемпіонатів області, призером Відкритого чемпіонату Черкаської області 2020 року. На початку 2020 р. Станіслав став учасником Чемпіонату України серед юніорів до 20 років у м. Коломия, де спортсмен увійшов у десятку кращих штангістів-юнаків та підтвердив присвоєний І дорослий розряд, в сумі двоборства зібрав 220 кг у ваговій категорії до 96 кг.

На цьому він не зупиняється і найближчим часом планує виступ на кваліфікаційному Чемпіонаті Черкаської області та виступ на Чемпіонаті України до 23 років.

Такі досягнення у спорті дають право дирекції Інституту нарахувати додаткові бали до рейтингу студента. Тож, бажаємо Станіславу нових спортивних висот та яскравих перемог!