22 листопада в ННІ історії і філософії була відзначена третя річниця початку Революції Гідності: проведена зустріч учнів черкаських шкіл зі студентами ННІ історії і філософії, учасниками та волонтерами революції Гідності та Свободи – Тарасом Шевченко, Максимом Шило, Станіславом Сафоновим та Олександром Сторожуком. Студенти розповіли про особисту участь у подіях на Майдані Незалежності у Києві та Черкасах у листопаді 2013 р. – лютому 2014 р., а також власне бачення сучасних подій в Україні.

Сторожук Олександр: «Чи підтримав би я Майдан зараз, знаючи, що буде після нього? Так, підтримав би, але тільки в тому випадку, якби український народ боровся проти всієї старої «політичної школи», а не окремих її представників на кшталт «Партії Регіонів» і їм подібних маргіналів…».

Сафонов Станіслав: «Революція Гідності сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму і показала важливість національної ідеї. Нині саме за це триває боротьба і кожен з нас є рушійною силою в ній…».

На завершення учням було запропоновано дати відповідь на питання анкети «Революція Гідності та Свободи: шляхи формування нації та ідентифікації особи».