Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі регіонального «круглого столу»

«ПЕРЕДВОЄННА ПОЛІТИЧНА КРИЗА 1939 РОКУ І ПОЧАТОК ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ»

Регіональний «круглий стіл» відбудеться 27 вересня 2019 р. о 14.20 (реєстрація з 14.00 години) у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького (конференц-зал, 4 поверх корпусу № 1, ауд. 420).

До участі запрошуємо викладачів ЗВО, науковців, краєзнавців, докторантів, аспірантів, студентів, вчителів, представників неурядових організацій та громадських активістів, працівників органів державної влади та управління, місцевого самоврядування, інших зацікавлених осіб.

Тематичні напрями роботи «круглого столу»:

1. Англійсько-французько-радянські переговори 1939 року: чи була реальна перспектива.
  2. Радянсько-німецький договір про ненапад від 23 серпня 1939 року: історична і політична оцінка.
  3. Конструювання совєтського міфу про «Золотий вересень» та деконструкція ідеологем його сучасних адептів.

Матеріали регіонального «круглого столу» в електронному вигляді (PDF-формат) буде розміщено на офіційному сайті Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

За безпосередньої участі у роботі «круглого столу» учасники отримають сертифікат.

Детальнішу інформацію про регіональний «круглий стіл» можна отримати за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: (097) 220-21-44 – Терещенко Тетяна Вадимівна.

Заявки на участь та матеріали для оприлюднення оргкомітет приймає до 25 вересня 2019 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

на участь у роботі регіонального «круглого столу»

«ПЕРЕДВОЄННА ПОЛІТИЧНА КРИЗА 1939 РОКУ І ПОЧАТОК ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ»

27 вересня 2019 року

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце роботи, навчання

Науковий ступінь, звання

Посада, курс навчання (для студентів/студенток)

Повна адреса (обов’язковий індекс)

Ел. пошта

Контактний телефон

Тема доповіді

Вказати необхідність офіційного запрошення

Вказати потребу в поселенні

Вимоги до оформлення тез.

• Приймаються доповіді, написані українською та англійською мовами.
  • Набір тексту тез виконується у редакторі Microsoft Word; шрифт – Times New Roman; розмір кегля – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; абзац – 1,25 см; поля – 2,0 см.
  • Посилання в тексті подаються в квадратних дужках (забороняється робити автоматичні зноски), де перша цифра вказує номер за переліком посилань (перелік подається в кінці статті), що даються згідно порядку їх появи в тексті; після коми через інтервал друкується номер сторінки цитованого джерела (напр., [1, 234].) і тільки після закритої квадратної дужки ставиться крапка (або інший розділовий знак). Список використаної літератури оформлюється під назвою «Література:».
  • На початку доповіді обов’язково необхідно зазначити УДК, дані про автора (ПІБ, посада, місце роботи), назву тез доповідей.
  • Рекомендований обсяг тез доповіді – 4-6 сторінок.