3 листопада 2016 року відбулось засідання наукового гуртка «Історичні постаті середньовічної Європи» під керівництвом доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Гальченко С. І. на тему «Карл Великий».

Студенти другого курсу розглянули політичну діяльність Карла Великого та обговорили його участь у військових та розвідувальних справах. Не залишились поза увагою і різноманітні цікаві факти біографії правителя, зокрема особисте життя засновника династії Каролінгів.

В результаті проведення зустрічі учасники гуртка зуміли систематизувати та закріпити попередні знання про короля франків та його імперію з курсу «Історія середніх віків», що дозволило їм сформулювати власне бачення діяльності Карла Великого.

Науковий гурток й надалі продовжуватиме досліджувати видатних діячів середньовіччя, тож запрошує до співпраці!