Чому ви намагаєтеся зрозуміти мистецтво?

Хіба ви намагаєтеся зрозуміти спів птахів?

Пабло Пікассо

Відбулося чергове засідання студентського гуртка «За лаштунками історії мистецтв» (керівник доц. Захарченко М. В.). Тема засідання – «Світ Пабло Пікассо», – приурочена до 135-річчя від дня народження видатного художника.

Па́бло Діє́го Хосе́ Франсі́ско де Па́ула Хуа́н Непомусе́но Марі́я де лос Реме́діос Сіпріа́но де ла Сантісі́ма Трініда́д Клі́то Ру́їс-і-Піка́ссо – іспанський і французький художник, працював в основному у Франції, один із найвидатніших митців XX століття. На засіданні було наголошено на творчому спадку Пабло Пікассо, студенти зазначили, що за оцінками експертів він складає близько 20 тисяч робіт, орієнтовно писав по одній картині вдень протягом 50 років. В цілому лейтмотивом творчості П. Пікассо є його ж слова: «Я зображую світ не таким, яким його бачу, а таким, яким його мислю». Також більшість підготовлених інформативних та пізнавальних презентації та доповідей стосувалися його особистого життя і ролі коханих жінок у підтримці вогню його таланту. Вкотре учасники гуртка продемонстрували зацікавленість і обізнаність обраної теми: «Пабло Пікассо та Жаклін Рок», «Пабло Пікассо і Марі-Терез Вальтер», «Пабло Пікассо та Ольга Хохлова», «Пабло Пікассо і Дора Маар»

Засідання гуртка, як завжди відбулося у дружній та гостинній атмосфері.