В понеділок, 11 червня, відбувся чвертьфінал Відкритої Ліги сміху Золотоноша. З 10 команд до півфіналу пройшли 8. Одним із восьми колективів, що пройшли далі, стали "Хвилюватись немає причин", де автором і актором є студент ННІ історії і філософії Руслан Травкін, і їх зірковий тренер Артем Дамницький (учасник телевізійної Ліги сміху).

Вилетіли зі змагань "Поні в яблуках" (м.Рівне) з тренером Інною Приходько (актриса театру та кіно) і "Одуванчик" (м. Ужгород), їхнім тренером був Іван Кухарчук (актор серіала "Бюджетники").

Варто сказати, що підтримати студентів  приїхав ректор ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, Олександр Черевко. Ліга функціонує завдяки благодійному фонду "Разом", меценату Людмилі Русаліній та золотоніській міській раді.

Вітаємо команду та особисто Руслана із виходом у півфінал та бажаємо перемоги!