5 червня понад 50 дітлахів із літнього оздоровчого табору "Дніпровська хвиля - 2019" завітали до ННІ історії і філософії. Співробітники Інституту підготували цікаву пізнавально-розважальну програму для маленьких гостей. Так, Директор Науково-дослідного центру вивчення пам'яток археології Андрій Касян розповів дітям про світанок людства та ознайомив присутніх із основними експонатами археологічного музею. Старший викладач кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Олена Абразумова у формі вікторини обговорила з табірчанами питання одомашнення тварин, а також провела майстер-клас із ліплення зооморфних статуеток. Крім цього, юні дослідники мали змогу провести мініатюрні археологічні розкопки.