Вчителям

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 і змін та доповнень від 27 грудня 2019 р. № 1133, здійснює підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Заклад надає послуги за освітньо-професійною програмою «Сучасна дидактика історії та суспільствознавчих дисциплін» на підставі ліцензії, отриманої відповідно до наказу МОН від 21.11.2019 р. № 986-л щодо права здійснення освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою.

Обсяг освітніх послуг за кваліфікаціями «Історія. Правознавство» та «Історія. Громадянська освіта» складає по 5 кредитів (150 годин). Пропонується накопичувальна система кредитів (1 кредит ЄКТС становить 30 годин) за кваліфікаціями: «Історія» (2 кредити), «Правознавство» (1 кредит), «Громадянська освіта» (1 кредит).

По завершенню курсів видається сертифікат українською та англійською мовами, який не потребує окремого визнання чи підтвердження.

Набір на дистанційне підвищення кваліфікації проводиться кожні два місяці.

Термін навчання — два тижні.

Навчання проводить навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії.

Більше інформації на сайті інституту доуніверситетської підготовки та післядипломної освіти

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультації за телефонами: (0472) 37 55 57 кафедра історії України; (063) 483 20 88 (Синявська Лариса Іванівна); (067) 470 05 36 (Виноградова Марина Володимирівна)

 Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького