Робота планується за наступними напрямами:

• 100 років Версалю: між минулим та майбутнім.

• Апологія історії: від 20 століття до сьогодні.

• Велич особистості: ідеологія, політичні практики, історичні наративи.

• Образи минулого: історична пам'ять і колективна ідентичність.

• Політичні партії у сучасному світі: між державою і суспільством.

• Роль громадянського суспільства в теорії та практиці державотворення.

• Україна в контексті європейської та світової історії.

Тематика секцій не обмежується зазначеними напрямами і може бути розширена відповідно до теми конференції із урахуванням специфіки отриманих матеріалів

Для участі у конференції необхідно до 7 квітня 2019 року надіслати заявку (за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSen8Vti3NBOVwB_ReWia0VtHIvFlUqrgEMCGd vOB1ajC1GXRg/viewform?vc=0&c=0&w=1 ), тези доповіді та скановану (сфотографовану) копію квитанції про сплату організаційного внеску (з позначенням прізвища учасника) на електронну адресу : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. оргкомітету:

За підсумками конференції передбачене видання її матеріалів.

Вимоги до оформлення тез:

 Прізвище та ім’я автора (авторів) (ліворуч, курсив).

 Назва доповіді (симетрично тексту, великі літери, напівжирний шрифт).

 Анотація та ключові слова мовою тез та англійською мовою (курсивом)

 Обсяг – 2, 3 сторінки,

 Набір – у редакторі WORD у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *.doc  Шрифт – Times New Roman, кегль № 14,

 Міжрядковий інтервал – 1; поля – по 2 см, абзац – 1,25 см.

 Посилання на джерела та літературу в тексті подавати у квадратних дужках – [16, 27], де перше число означає їхній порядковий номер у прикінцевому списку, друге – номер сторінки,

 Перелік залучених джерел і літератури розміщується наприкінці тексту і формується за алфавітом.

Тези мають базуватися на результатах власного дослідження та не містити логічних, стилістичних, друкарських помилок. За зміст матеріалів, коректність посилань відповідальність несуть їхні автори. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти заявки та матеріали, які не відповідають тематиці конференції та вимогам до оформлення. По закінченні прийому заявок на участь у конференції та їх розгляду учасникам буде надіслане офіційне запрошення на e-maіl, зазначений у заявці.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Організаційний внесок (редагування текстів, видання збірки матеріалів конференції) складає 100 гривень.

Оплата розсилки здійснюється авторами самостійно в момент отримання збірки на пошті. Кошти перераховуються на картку Приват банку 5168 7573 8536 2951 (Оцвера Анна Вікторівна) Витрати на проїзд і проживання покериваються за рахунок учасників. Оргкомітет сприятиме у бронюванні готелю на час перебування у Вінниці.

Контакти:

Поштова адреса оргкомітету: історичний факультет ДонНУ імені Василя Стуса, вул Грушевського 2, м. Вінниця, 21009.

Координатори: Моісеєва Ірина Ігорівна +380 63 294 64 55 Кокорський Валентин Францович +380 95 540 18 99. Темірова Надія Романівна +380 50 677 64 94.