25 лютого 2019 р. викладачі ННІ історії і філософії завітали в Смілянський НВК-гімназію ім. В. Т. Сенатора. Основною темою зустрічі із учнями випускних класів було обговорення вступної кампанії 2019 року. Заступник директора з навчально-методичної роботи Світлана Гальченко ознайомила присутніх з правилами прийому до ЧНУ ім. Б. Хмельницького, розповіла про нові спеціальності, перспективи навчання в ННІ історії і філософії, можливості здобуття подвійного диплому (за програмою обміну в Європі), а також стажування в університетах-партнерах. Професор Анатолій Чабан розповів про освітньо-професійну підготовку фахівців спеціальності "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії", а директор навчально-наукового центру з вивчення пам'яток археології Андрій Касян зосередив увагу учнів на підготовці фахівців за спеціальністю "Історія та археологія".

Гімназисти отримали брошури, путівники та газети ЧНУ та переконалися, що здобуттям якісної вищої освіти стане підґрунтям для подальших успіхів і перемог.