Цікаво проходять семінарські заняття з курсу  «Історія і культура України» у студентів ННІ економіки і права. Крім традиційної форми проведення заняття «питання – відповідь»,  дирекція ННІ історії і філософії  організувала екскурсію по музею археології на тему «Давня та середньовічна історія Черкащини».

Екскурсія була проведення  президентом археологічного клубу, студентом 1 курсу Максимом Поповим. Він ознайомив майбутніх економістів і організаторів туристичної справи з найбільш цінними  знахідками музею, розповів про знаряддя, одяг, посуд населення археологічних культур Черкащини.

Студенти отримали можливість безпосередньо побачити і доторкнутися до багатьох унікальних експонатів з історії та культури України.

В подальшому відвідування історичного музею Богдана Хмельницького та музею етнології.

Анастасія Стеценко поділилася своїми враженнями від екскурсії: «Археологічний музей навчально-наукового інституту історії і філософії має багато цікавих експонатів. Але більше всього нас вразили експонати VII–IV ст. до н. е., а саме посуд та вироби на яких залишились надписи звідки вони. А колекція давніх монет просто зачаровують своїм виглядом. Вважаємо, така форма заняття покращить вивчення курсу «Історія та культура України» і відвідувач музею відкриє для себе багато нового про Черкаський край.

Для нас, майбутніх організаторів туристичної справи та екскурсоводів гарним прикладом вміння фахове розповісти про експонати музею стала екскурсія Максима Попова.