У навчально-науковому інституті історії і філософії відбувся круглий стіл до Дня української дипломатії. Участь у заході взяли науковці інституту, студенти та учні Першої міської гімназії Черкас.

Перед учасниками зібрання виступив професор Анатолій Чабан. Збірник документів із історії міжнародної дипломатії першої третини 20 століття присутнім презентували науковці Олена Сухушина та Олександр Овчаренко. Про особливості дипломатичного етикету розповів професор Анатолій Морозов.

Студенти навчально-наукового центру «Інститут міжнародної освіти» Аджей Річард і Аннінг Батоломіу розповіли про дипломатичні відносини в рідній країні — Гані. А студенти 2 курсу ННІ історії і філософії презентували присутнім цікаві доповіді, що стосувалися дипломатичних відносин в Україні.

Круглий стіл прошов динамічно. Учасники мали змогу обмінятися досвідом та обговорити актуальні проблеми сьогодення.

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького