19 грудня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулось урочисте зібрання учасників VІміського конкурсу учнівських робіт з історії «Юні історики Черкащини». Цьогорічна тема конкурсу — «Людина, громадянин, патріот — портрети сучасних українців», серія — «Невідомі відомі українці». Його присвятили співвітчизникам, які зробили і роблять свій внесок у справу розбудови сучасної української держави.

До участі в конкурсі долучились 117 учнів із 22-х спеціалізованих і загальноосвітніх шкіл Черкас.

Конкурсна комісія — д.і н., проф. Анатолія Морозова, д. і. н., проф. Наталії Земзюліної, к.і.н., доц. Світлани Гальченко, к.і.н., доц. Валерії Мотуз — обрала 64 найкращі презентації, автори яких і стали переможцями та призерами конкурсу.

Колектив навчально-наукового інституту історії і філософії висловлює подяку адміністраціям шкіл, вчителям історії  і учням за активну участь у вивченні історії повсякдення, повернення суспільству імен сучасних героїв та активну громадянську позицію.

Науковці ЧНУ ім. Богдана Хмельницького вдячні також Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, освітянам обласного центру за те, що підтримали ініціативу університету щодо проведення патріотично-виховного заходу.

Валерія Мотуз

ст. викл. кафедри АСГІН