Шість студентів навчально-наукового інституту історії і філософії стали переможцями конкурсу «Держава звитяжних перемог».

Організатори конкурсу — ініціативна група ГО «Лицарська Звитяга», «Всеукраїнська молодіжна організація «ВГО «Молодий Народний Рух», а також ННІ історії та філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Учасники конкурсу писали роботи на тему військової історії України. Їж оцінювало журі із представників організаторів конкурсу та науковців ННІ історії та філософії.

1 місце посів Максим Попов (1 курс, спеціальність «Історія та археологія»), 2 місце — Дарія Дмитренко (2 курс, спеціальність «середня освіта»), 3 місце — Анастасія Харченко (2 курс, спеціальність «середня освіта»).

Ще троє другокурсників отримали дипломи конкурсу. Нагородою за інтелектуальну працю стали сертифікати на купівлю книг для переможців від «Черкаського будинку книги».

— Наші студенти дуже активні, ініціативні, розумні. Радує, що молодь енергійна і патріотично налаштована, готова до активного громадського життя, — каже Світлана Гальченко, заступник директора ННІ історії і філософії з навчально-методичної роботи.

Один із організаторів конкурсу Павло Прибіш зазначив, що основною метою студента є навчання, але громадському навантаженню також варто приділяти увагу:

«Ідея конкурсу виникла, щоб промотивувати інтелектуальну роботу студентів. Приємно, що студенти впоралися і розкрили всі теми. Їм вдалося подати інформацію так, щоб це було цікаво».

— Ми як майбутні історики маємо брати участь у таких заходах. Це й цікаво, і корисно. Історики повинні бути в усьому перші. Роботу було виконувати цікаво, оскільки тема дуже сподобалася, — ділиться враженнями другокурсник Дмитро Онищенко.

Марина Клімчук, студентка 4-Ж ННІ української філології та соціальних комунікацій
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького