Hовини

У рамках «Тижня відкритих дверей» 1 листопада 2018 р. учні Городищенського економічного ліцею відвідали ННІ історії і філософії.

Майбутні абітурієнти завітали до нас разом з заступником директора з навчально-виховної роботи ліцею, Заслуженим учителем України Бурлакою Оленою Вікторівною (і, що особливо приємно, випускницею історичного факультету ЧНУ), вчителькою математики Гудзь Людмилою Володимирівною та вчителькою біології Марченко Оксаною Євгеніївною.

Ліцеїсти зустрілись з директором інституту, доктором історичних наук, професором Н. І. Земзюліною. Очільниця інституту представила заклад, його історію і можливості, розвиток матеріально-технічної бази, соціально-побутові умові, які створені для студентства. Вона розповіла про перспективи навчання в інституті, поінформувала щодо спеціальностей (в тому числі і нової спеціальності – «Міжнародні відносини») та спеціалізацій інституту, можливостей здобуття подвійного диплому (за програмою обміну в Європі), а також стажування в університетах-партнерах. Ця інформація обов’язково знадобиться потенційним абітурієнтам.

 Доктор історичних наук, професор А. Г. Морозов та аспірант кафедри кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Олексій Коломієць провели захоплюючу екскурсію музеєм археології ННІ історії і філософії.

Вільне спілкування за чашкою чаю, влаштував слухач магістратури ННІ історії і філософії Денис Хоменко, учні дізналися багато додаткової інформації про студентське життя в більш неформальній обстановці.

Потенційні вступники відвідали відкрите заняття з Давньої і середньовічної історії України доцента кафедри історії України К. В. Івангородського, який також ознайомив гостей з експозицією музею Богдана Хмельницького.

 Доктор історичних наук, професор В. В. Гоцуляк разом з студентками ІV курсу інституту Марією Колосюк (Тетерюк) та Анною Жембровською організували і провели для гостей інформативну екскурсію Музеєм історії університету.

Доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Т. В. Терещенко розповіла про переваги навчання в ННІ історії і філософії та провела учнів коридорами інституту, ознайомила з навчальними аудиторіями, інститутськими кафедрами, дирекцією, інфраструктурою ННІ та університету загалом.

 Разом відвідали кафедру військової підготовки (єдину в Черкаській області). Слухач магістратури інституту Борис Канюка цікаво розповів про умови і специфіку навчання на кафедрі. Ліцеїсти у супроводі викладачів кафедри побачили сучасні зразки військового спорядження та зброї.

Загалом зустріч промайнула швидко та залишила дуже багато позитивних вражень. Сподіваємося, вона стане корисною ліцеїстам і вмотивує їх повернутися до нас, в якості студентів, у наступному навчальному році.