28 вересня 2018 року на базі відпочинку ЧНУ ім. Б. Хмельницького "Сокирно" відбулося святкування Дня ННІ історії і філософії.

Вже традиційним атрибутом свята стало знайомство із першокурсниками, які презентували себе за допомогою творчих номерів. Новачки продемонстрували свої танцювальні та вокальні таланти. Після низки випробувань студенти І курсу урочисто склали присягу та отримали пам'ятні сувеніри на згадку про Посвяту.

Цікаву та насичену розважальну програму підготували старшокурсники Інституту: Нездолій Микола, Виноградова Інна, Хандусь Ярослав, Травкін Руслан та Нечуйвітер Владислав. Родзинкою свята стала смачна каша.

Свято пройшло у веселій атмосфері жартів, музики і танців, спортивних та інтелектуальних змагань.