Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської  науково-практичної конференції «Трахтемирів: історія та сучасність», присвяченої проблематиці Державного історико-культурного заповідника  «Трахтемирів».

Завданням конференції є доведення на науковому рівні історичного значення Трахтемирівського півострова та його вплив на формування державотворчих процесів України з найдавніших часів до сьогодення з метою відродження цієї національної Святині, введення Заповідника в коло об’єктів служіння Україні й українцям та інтеграція його в світовий історико-культурний простір.

Конференція відбудеться в м. Черкаси на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 20-21 вересня 2018 р.

Проведення  пленарного та секційних засідань заплановано на 20.09.2018 р. в м. Черкаси на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. 21 вересня – виїзне засідання до Державного історико-культурного заповідника «Трахтемирів».

Пленарне та секційні засідання будуть проведені за такими напрямками:

1. Історія, історіографія та археологія Трахтемирівської землі.
  2. Трахтемирів доби Козаччини.
  3. Трахтемирів сучасний: проблеми та пошук шляхів їх вирішення.
  4. Актуальні питання в діяльності музейних закладів та заповідників.