Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького привітав студентів та викладачів із Днем знань яскравим та емоційним святом.

ННІ історії та філософії поповнився 67 першокурсниками денної форми навчання, які відтепер стають частиною дружньої студентської громади університету.

Розділити з ними свято на Університетській площі зібралося керівництво навчального закладу, професорсько-викладацький склад, а також батьки студентів. Учасників урочистостей привітали народний самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка» (художній керівник заслужений працівник культури Валентин Луценко), вокальний гурт Черкаського національного (художній керівник народна артистка Україна Лідія Зайнчківська) учасники танцювального центру MAXDANSE (керівник Максим Оробець).

Першокурсники мали змогу зробили перші студентські фото біля своєї alma mater. Для них були також проведені кураторські години, де вони познайомилися один з одним та більше дізналися про студентське життя.

Вітаємо з початком нового навчального року!