3 вересня минає 5 років з дня смерті Говоруна Дмитра Івановича (16.02.1939-03.09.2013), людини з великої літери…

Говорун Дмитро Іванович народився 16 лютого 1939 року в селі Коломийці Драбівського району Черкаської області. У 1968 році закінчив філософський факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка. У 1976 році захистив кандидатську дисертацію, в 1992 році – докторську. Цього ж року отримав вчене звання професора.

Майже все життя Дмитра Івановича було пов’язане з кафедрою філософії нашого університету: викладач, доцент, професор, завідувача кафедри філософії ЧНУ з 1988 року по 2005 рік.

За часи завідування кафедрою філософії було відкрито нову спеціальність “філософія” і в 2003 році здійснено перший набір студентів.

Був науковим керівником аспірантури за спеціальністю “естетика”. Його аспірантами, які з часом захистили дисертації, були викладачі нашої кафедри Процишин В.М., Братко К.В., Астапова-Вязьміна О.І., Пушонкова О.А.

Джерело:  http://philosophy.ck.ua/03-veresnya-minaie-5-rokiv-z-dnya-smerti-govo/