24 травня відбулася науково-методична рада ННІ історії і філософії. У порядку денному засідання був звіт директора Інституту щодо наукової діяльності підрозділу, а також презентація нових видань його співробітників.

На зустріч був запрошений і директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича - доцент Г. М. Голиш. Він подякував О. І. Овчаренку та О. В. Сухушиній за дарунок книгозбірні, який подружжя вручило напередодні Дня слов'янської писемності і культури. Йдеться про більш як 600 різножанрових видань, з яких більше 400 - наукова історична література. У переліку подарованих книг є рідкісні видання, присвячені як всесвітній, так і українській історії, монографії іноземними мовами тощо.

З нагоди свята Наталія Іванівна передала науковій бібліотеці і 12 збірників із серії "Національна книга пам'яті. 1932-1933".

Науково-методична рада проаналізувала організацію та проведення останніх конференцій та заходів Інституту, а також окреслила подальші напрямки роботи.