16-18 травня 2018 р. на базі Уманського державного педагогічногу університету імені Павла Тичини відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «ІСТОРІЯ».

Для участі у заключних випробуваннях зібралися студенти 40 вищих навчальних закладів України, загалом 83 учасника. Конкурсне випробування проводилось серед тих, хто вивчав історію як обов’язковий програмний предмет гуманітарних і технічних вишів України, так і факультативний курс.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького був представлений студентами 4 курсу ННІ історії та філософії Ярославом Бондарчуком, Денисом Камченком, Володимиром Порпленком. Олімпіада проходила у два етапи: 16 травня відбувся перший тур Олімпіади з Історії України, а 17 травня другий тур, що мав продемонструвати знання студентів із всесвітньої історії. За результатами двох змагальних днів Я. Бондарчук  нагороджений дипломом третього ступеню. За оригінальну відповідь і нестандартне вирішення проблем в галузі всесвітньої історії В. Порпленко був нагороджений грамотою.

Студенти подякували за прекрасно організоване дозвілля (екскурсії до фонтанів «Перлина кохання» та дендропарку «Софіївка») та належні умови проживання.

Колектив викладачів і студентів Інституту вітає Ярослава, Дениса і Володимира з успішною участю у Всеукраїнській студентській Олімпіаді зі спеціальності «ІСТОРІЯ» і бажає в наступному році зайняти всі призові місця.