ГО «Академія стратегічних досліджень» і Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького підписали Угоду про співпрацю з метою розвитку партнерських зв'язків в області розвитку комунікацій між громадянським суспільством і освітою.

Для створення і реалізації стратегічних проектів і освітніх програм у сфері вищої освіти, сторони запланували здійснювати обмін інформацією, організовувати спільні зустрічі та заходи, стажування студентів та викладачів, внести практичний аспект в освітній процес шляхом вдосконалення наукових та навчальних програм і безпосередньо оновлення форм освітнього процесу.

В рамках Угоди між ГО «Академія стратегічних досліджень» і ННІ історії та філософії  ЧНУ ім. Б. Хмельницького, вже 22 травня 2018 р. очільник  ГО  Пасічник Сергій долучився до роботи Міжрегіональної школи-семінару викладачів соціально-гуманітарних дисциплін закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації Черкаської, Вінницької, Полтавської та Кіровоградської областей “Соціальна нерівність в Україні: погляд соціологів, філософів, істориків”.