17 травня відбувся перший випуск Соціологічних студій “Школа інтерв’юера”. Навчання тривало два місяці, протягом яких слухачі школи здобули необхідні навички для участі у соціологічних дослідженнях на професійній основі у якості інтерв’юерів.

Навчання здійснювалося на базі ННІ історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за підтримки Черкаського регіонального відділення САУ та Соціологічної асоціації України.

Дякуємо усім викладачам Соціологічних студій “Школа інтерв’юера” (Оксані Пушонковій, Олені Астаповій, Ользі Риловій, Володимиру Процишину), які на волонтерській основі проводили із слухачами лекційні заняття, тренінги, ділові ігри.

Дякуємо гостям Соціологічних студій – очільникам та представникам соціологічних служб, громадських організацій (Сергію Пасічнику, Людмилі Дудко, Наталії Пліс, Любові Семеновій, Ользі Крись), які ділились із студентами безцінним досвідом проведення соціологічних опитувань та виступили потенційними роботодавцями для наших випускників.

Вручення сертифікатів Соціологічних студій “Школа інтерв’юера” відбулося у рамках проведення Міжрегіональної школи-семінару викладачів соціально-гуманітарних дисциплін закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації Черкаської, Вінницької, Полтавської та Кіровоградської областей “Соціальна нерівність в Україні: погляд соціологів, філософів, істориків”. Сертифікати вручав Головаха Євген Іванович – доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАН України, заступник директора з наукової роботи Інституту соціології НАН України. Сертифікати отримало 30 слухачів Школи із 36-ти зарахованих на навчання.

Окремо дякуємо випускникам Соціологічних студій за цікавість до соціології, наполегливість, допитливість і сумлінність у навчанні, за змістовне спілкування, за щиру та дружню атмосферу на парах. Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, стійкості, терпіння, професійної самореалізації! Ми вами пишаємося!

Кафедра філософії та релігієзнавства