Викладачі кафедри філософії та релігієзнавства долучилися до просвітницької діяльності у Народному університеті.

Студентами народного університету є люди різного віку, переважно від 50 до 80 років, які мають освіту різного рівня та фаху. Слухачі отримують знання з різноманітних галузей знань: історії України, філософії та соціології, основ економіки, комп’ютерної грамотності, екології, іноземних мов безкоштовно. Викладачі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та інших вищих навчальних закладів Черкас викладають на волонтерських засадах. Девіз проекту: «Освіта впродовж усього життя – шлях до розвитку громади».

Студентам був запропонований короткий курс лекцій з соціології, який передбачав розгляд таких тем: “Соціологія – наука про суспільство”, “Основні етапи та тенденції розвитку соціології”, “Соціальна структура суспільства”. Заняття проходили у невимушеній і дружній атмосфері діалогу між викладачем і студентами.

Кафедра філософії та релігієзнавства