В роботі Молодіжного євроатлантичного безпекового форуму 26–27 квітня 2018 р. взяли участь студенти 4 курсу ННІ історії і філософії  Інна Виноградова, Валентин Джулай, Володимир Порпленко, Олександр Халімончик і 1-го –  Олена Заболотня і Юлія Корецька.

В перший день форуму вони стали учасниками інтерактивних дискусій щодо зміни середовища глобальної безпеки, нових викликів у сучасному світі, теперішньої ролі НАТО, безпекової політики України та відносин НАТО – Україна. У другому – вони знайомились з процесом прийняття рішень у НАТО через  проектування можливих подій у світі. По завершенню студенти отримали пам’ятні сертифікати. Цей захід став добрим досвідом для студентів з осмислення сучасних міжнародних відносин.