Викладачі ННІ історії і філософії  взяли участь у науково-практичній конференції «Музейництво на Черкащині: історія та перспективи». На пленарному засіданні професор Василь Мельниченко виступив з доповіддю «Історія та сучасний стан музейної справи на Черкащині» й актуальні проблеми збереження історико-культурної спадщини Середньої Наддніпрянщини висвітлив професор Анатолій Чабан. У секційних засіданнях конференції про народний краєзнавчий музей Благодатного розповів директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича доцент Григорій Голиш, щодо  досвіду й традиції «Ночі музеїв» у Хорватії повідомила доцент Олена Сухушина, й звичайно темою виступу став музей історії Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького як складова  системи виховання студентської молоді професора Віктора Гоцуляка. Всі доповіді  сприймалися аудиторією зі зацікавленням.