26 березня 2018 р. відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка  «Актуальні питання історичної науки та історіографії». Темою для обговорення стала «Шкільна історична освіта: проблеми та перспективи її удосконалення».

У вступному виступі керівник гуртка проф. В. В. Гоцуляк окреслив основні проблеми шкільної історичної освіти. Зокрема доповідач зазначив, що формування глибокого й правдивого уявлення про історію її історіографію сприятиме систематизації історичних знань, які мають свою стратифікацію та спеціалізацію у середовищі наукового історичного співтовариства та учителів історії у школі.

Учасниками гуртка також були представлені наукові розвідки із запропонованої тематики. Денис Хоменко актуалізував увагу на використанні сучасних методик у викладанні історії, Ярослав Бондарчук виокремив важливість формування історичної пам’яті учнями, Володимир Порпленко звернув увагу на методологічні проблеми шкільної історичної освіти, Олександр Ковтун наголосив на використанні сучасних ІКТ в освітньому процесі.

Запропоновані доповіді викликали жваве обговорення гуртківцями.