Студенти та викладачі ННІ Історії і філософії продовжили цикл зустрічей з учнями старших класів шкіл міста. Особливо динамічно вона пройшла в ЗОШ № 21, адже саме в цій школі є спеціалізований історичний клас і низка дисциплін гуманітарного профілю має поглиблене вивчення. Доцент О. В. Сухушина розповіла про особливості вступної кампанії 2018 р. і запросила учнів на заходи «Стань студентом ННІ історії і філософії на один день», котрі традиційно проводяться під час весняних канікул з 26 по 31 березня в межах профорієнтаційної роботи підрозділами Черкаського національного університету.

Цікавими були розповіді студентів інституту про особливості та перспективи студентського життя.

Студент 4 курсу О. Кузьменко розповів про можливість академічної мобільності для студентів всіх спеціальностей, яка полягає не тільки в тому, щоб стажуватися та навчатись (магістерські програми) в вузах Польщі, а й мандрувати Європою, вивчати мови та знайомитись з культурою порубіжних народів.

Не традиційним є досвід студента 3 курсу О. Шандри, який навчається за індивідуальним планом, і одночасно є автором телепрограм на громадському телебаченні з історії міста Черкас. Олексій висловив задоволення від можливості навчання, тому що саме історична освіта допомагає йому реалізувати себе в улюбленій роботі.

Яскравими були враження студентів першого курсу, спеціальності «Міжнародні відносини» Д. Грекало, Є. Васильєвої і Т. Водяник, які ще не могли поділитися як старшокурсники досягненнями, але привели вагомий аргумент на рахунок навчання в ННІ історії і філософії – високий рівень викладання  предметів, велика кількість годин з іноземної мови, зручність навчатися вдома і можливість продовжувати займатись улюбленими справами і головне вартість навчання …приємно дивує порівняно зі столичними вишами…

Зустріч носила неформальний характер, але питань було багато, що свідчить про цікавість до спеціальностей і студентського повсякдення Черкаського національного університету, провідного вишу регіону.