13 березня була проведена кураторська година зі студентами 2 курсу ННІ історії і філософії. Ця зустріч була не стандартною, адже місцем проведення виховного заходу куратор Світлана Іванівна Гальченко обрала Черкаський обласний художній музей. Студенти побували на авторській екскурсії старшого наукового співробітника музею Марини Бугері "Візуалізація історії України 1920-1930-х років у творах Іллі Єфроїмсона". Експресивні твори митця розкривають історичний контекст радянської епохи 20-30-х років ХХ століття.

Студенти почули про відображення української історії в серіях робіт художника "Україна. 1932-1933", "Спогади про сталінщину", а саме про історію Голодомору 1932-1933 рр. - одну з найбільш трагічних сторінок історії українського народу, передумов і чинників, що його обумовили; та про Великий терор - найменування доби в історії СРСР (1937-1938 рр.), коли сталінські репресії було доведено до максимуму своєї інтенсивності. У ході екскурсії студенти заслухали й доповідь доцента кафедри філософії та релігієзнавства Оксани Анатоліївни Пушонкової на тему "Культура історичної пам'яті: між забуттям, спогадами і міфом".

Кураторська година вийшла надзвичайно емоційною та пізнавальною.