Hовини

Парламентська Асамблея Чорноморського Економічного Співробітництва на честь свого 25-го ювілею проводить конкурс есе для студентів «Погляди та перспективи майбутнього в Чорноморському регіоні».

Метою конкурсу є об'єднання думки молодих людей щодо майбутнього розвитку чорноморського регіону та формування бачення майбутнього нашого регіону в культурному, політичному та економічному плані. Учасники матимуть унікальну можливість взяти участь у регіональному освітньому проекті та висловити свої погляди, мрії та очікування щодо майбутнього.

Тема конкурсу: «Двадцять років парламентської співпраці в Чорноморському регіоні: погляди та перспективи на майбутнє».

Парламентська співпраця у регіоні має давні традиції. Після ухвалення у Стамбулі Декларації про створення Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС) 26 лютого 1993 року, парламентське співробітництво розпочало нові темпи розвитку шляхом об'єднання зусиль національних парламентів для реалізації таких завдань як: забезпечення розуміння та прийняття народами ідеалів та цілей Чорноморського економічного співробітництва; забезпечення правової основи економічної, комерційної, соціальної, культурної та політичної співпраці між країнами-членами; ухвалення законодавства, необхідного для виконання рішень, прийнятих главами держав чи урядів або міністрами закордонних справ; надання допомоги національним парламентам з метою зміцнення парламентської демократії; сприяння співпраці з іншими міжнародними та регіональними організаціями.

 

Дедлайн для подачі робіт – 31 березня 2018 р.

Детально про процедуру подання, вимоги до участі за посиланням: www.bsun.org/PABSEC_Essay_Competition.

 

До травня 2018 року роботи будуть оцінюватися та відбиратись національними комітетами у кожній державі-члені. Переможці будуть запрошені на 51 Генеральну Асамблею PABSEC, яка відбудеться в період з 19 по 21 червня 2018 року в Тирані, відбудеться вручення дипломів. Витрати на проїзд та проживання переможцям конкурсу есе будуть відшкодовані ПАЧЕС. Виграшні есе публікуються в спеціальному випуску Міжнародного журналу BSUN «Листи з Чорного моря».

 

Технічні вимоги:

 Есе повинне бути написано англійською мовою

 Обсяг есе від 6,750 до 9,000 слів

 Times New Roman 2 кегль

 Робота повинна бути написано конкурсантом, а всі цитати та запозичення мають бути відповідно позначені

 

Розклад конкурсу:

 Етап I – Оголошення про конкурс – січень 2018

 Етап II – Останній день подання есе – 31 березня 2018

 Етап III – Оцінка робіт – травень 2018

 Етап IV – Оголошення переможців – червень 2018

 Етап V – Вручення призів на спеціальній церемонії під час 51-ої PABSEC Генеральної Асамблеї в Турині – 21 червня 2018