Hовини

День відкритих дверей ННІ історії і філософії провів 10 лютого для абітурієнтів, їх батьків і всіх бажаючих. Захід зібрав понад 100 учнів зі шкіл Черкас і Черкаського району. Директор інституту професор Наталка Земзюліна  ознайомила присутніх з останнім  вимогами вступної кампанії 2018 року, розповіла про нові спеціальності, перспективи  навчання в ННІ історії і філософії, можливості здобуття подвійного диплому (за програмою обміну в Європі), а також стажування в університетах-партнерах. Професор Анатолій Чабан розповів про власний досвід спілкування з іноземними студентами і запевнив, що студенти ННІ історії і філософії за рівнем знань та умінь не гірше них. На зустрічі були присутні студенти-історики, котрі місяць тому повернулися з трьохмісячного стажування  в Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща). Вони поділилися власними враженнями від навчання і порадили абітурієнтам поступати в ННІ історії і філософі і подальше поєднувати навчання в Україні й  інших країнах. 

Доцент кафедри археології та спеціальних галузей історичних наук  О. Сухушина ознайомила учнів з музеєм Богдана Хмельницького, археологічним кабінетом-лабораторією, кабінетом етнографії. Директор археологічного кабінету-лабораторії А. Касян провів цікаву екскурсію в минуле за допомогою археологічних фондів Інституту.

В цей день оновились заняття волонтерської освітньої програми з підготовки до ЗНО з історії України 2018 року у форматі безкоштовних курсів.

Колектив Інституту бажає абітурієнтам вдало підготуватися і скласти ЗНО з історії України і чекає їх на навчання в ННІ історії і філософії.