З 27 по 30 січні 2018 року студент 4 курсу ННІ історії і філософії Денис Хоменко взяв участь у роботі Зимової Школи та Екуменічного вікенду «Львів - місто діалогу», організованої Інститутом екуменічних студій Українського католицького університету (м. Львів) в рамках представлення освітньої магістерської програми «Екуменічні науки: християнство в діалозі зі світовими релігіями, суспільством і медіа».

Основною метою заходу було ознайомити учасників школи із релігійною ситуацією в Україні та Львові, зокрема надати інформацію про міжконфесійні відносини трьох гілок християнства та нехристиянських релігій, ознайомити з традицією віддзеркалення релігійної проблематики в українському інформаційному просторі, із соціальними проектами релігійних організацій у Львові.

Теоретичною частиною роботи Школи були лекції та обговорення проблем екуменізму та його місця в сучасному світі з відомими релігієзнавцями, істориками та журналістами. Зокрема, Тарас Гринчишин (начальник відділу релігій та національностей управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової роботи Львівської ОДА) охарактеризував Релігійна ситуація в Україні та місті Львові, Тарас Курилець (керівник проектів та програм Інституту екуменічних студій УКУ) ознайомив з історією екуменічного руху, Тарас Антошевський (директор сайту «РІСУ», відповідальний редактор порталу «Релігійний туризм») висвітлив роль мас-медіа в релігійному світі, а Роман Назаренко (докторант Тілбурзького університету) порівняв релігійні доктрини Ісламу і Християнства.  Лекції проходили на базі  Інформаційно-ресурсного центру ім. митрополита Андрея Шептицького УКУ.

Не менш важливим аспектом була й практична частина роботи. Зокрема, учасники Школи мали змогу відвідати професійний центр св. І. Боско, де проживають і навчаються діти з багатодітних і неблагополучних родин, Ісламський культурний центр імені Мухаммеда Асада та побувати на молитві місцевої мусульманської громади.

По закінченню робити Зимової Школи учасникам були вручені сертифікати та пам'ятні подарунки.