2 січня завершилось трьохмісячне стажування студентів ННІ історії і філософії в Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща). Під час вручення дипломів про стажування директор Інституту історії проф. Роберт Майзнер подякував за співпрацю та наголосив на важливості наукової та освітньої співпраці України та Польщі, а директор Інституту філософії проф. Адам Олех закликав і в подальшому долучатись до освітніх проектів Академії. У свою чергу студенти висловили подяку Академії за надану можливість пройти стажування в одному з провідних ВНЗ Польщі.

Протягом семестру, паралельно з навчальною діяльністю, для стажистів були створені умови  і для наукової роботи. Так, на запрошення Студентсько-докторантського відділу Історико-Філологічного інституту Академії  студенти взяти участь у V-й Національній науковій конференції «Політика, співпраця, дружба, конкуренція, ворожість, війна. Відносини між людьми, націями та державами протягом всієї історії». Зокрема Денис Хоменко та Вадим Дученко представили спільну наукову розвідку на тему «Взаємовідносини Індійського національного конгресу з Мусульманською лігою на початку ХХ століття», яка була високо оцінена організаторами заходу.

Денис Хоменко