6 грудня, у день Збройних Сил України, студенти кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали посвідчення.

Розпочалися урочистості зі вшанування загиблих за волю України, до пам’ятника яких у центрі Черкас майбутні офіцери понесли квіти.

Ректор університету Олександр Черевко у зверненні до присутніх зазначив, що Україна потребує сильної армії і рішення студентів опанувати військову спеціальність заслуговує на повагу. Без їхньої участі в Черкасах не проходить жодний захід військово-патріотичного спрямування. Саме за таку активну життєву позицію, а також за успішне виконання планів навчальної та бойової підготовки ректор вручив студентам ІІ курсу військової кафедри подяки. Серед них був і студент  4 курсу ННІ історії і філософії – Віталій Каракай, а посвідченя військової кафедри отримали магістр 1 курсу Аліна Кривошея і студент 3 курсу Андрій Цариковський. Колектив викладачів і студрада Інституту вітає студентів зі святом і бажає успіхів.