18 листопада 2017 р. відбулися батьківські збори студентів-першокурсників ННІ історії і філософії. На загальній зустрічі батьків привітала директор Інституту. Наталія Іванівна подякувала батькам за розумних та ініціативних дітей, розповіла про можливості міжнародного стажування та представила кураторів груп студентів І курсу. Заступник директора з навчально-методичної роботи Світлана Іванівна Гальченко проінформувала присутніх про особливості навчального процесу у вузах та принципи функціонування кредитно-модульної системи. Після цього батьки були запрошені на зустріч із кураторами груп, де мали можливість ознайомитися з результатами атестації студентів, поспілкуватися із викладачами-предметниками своїх дітей, а також з'ясувати деякі організаційні моменти.

Дирекція ННІ історії і філософії висловлює подяку батькам та викладачам, які взяли активну участь у зборах.