Представити веселого студента без винахідливості просто не можливо, а винахідливий студент, як правило, рідко перебуває у смутку. Суворі реалії наших буднів ніяк не можуть впоратися з натиском і енергією цілеспрямованої молодої людини. Вона завжди попереду, вона завжди переможець, вона завжди на висоті.
Так, в далекому 1961-му році в надрах бурхливого студентського життя, виникла прекрасна ініціатива - створити справжній Клуб цих самих веселиа.х і кмітливих.  Вже в тому ж році, 8-го листопада вийшла в ефір перша телевізійна гра нового і чудового Клубу Веселих та Кмітливих. На той момент ніхто й уявити собі не міг, що КВК стане однією з найбільш живучих і улюблених програм, знайде шановний міжнародний статус.
Рух Клубу Веселих та Кмітливих захоплював і захоплює не мало молодих і талановитих акторів та авторів, хореографів і режисерів, редакторів і ведучих, а також безліч абсолютно не байдужих до цього руху людей. Переважна більшість з них отримали безцінний досвід, беручи участь у житті цього клубу, який сприяв їм і надалі досягати успіхів і будувати свою кар’єру у суто позитивних тонах.
Ідея відзначати «Міжнародний день КВК» була запропонована в 2001-му році Олександром Масляковим, ведучим і президентом цього клубу починаючи з 1964-го року. Ми приєднуємося до цього дня і поспішаємо привітати всіх, хто так чи інакше бере участь в житті і роботі цього Клубу, всіх глядачів і команди, ведучих і поважне журі.
Особливо вітаємо та дякуємо за безцінні позитивні емоції команди ННІ історії і філософії - "Колоритні" та "SameTi"! Креативних ідей, успіхів, перемог та вдячних глядачів!

З використанням матеріалів сайту: https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=280