6 листопада наш навчальний заклад відвідала інспектор роти №4 лейтенант поліції Сліпченко Юлія Андріївна, яка провела просвітницьку лекцію.

Ми ознайомились з поверхневою перевіркою, яку нам продемонстрували на студентці нашої кафедри. Нам розповіли про правопорушення, такі як вживання алкоголю і паління в громадському місці. Також Юлія Андріївна розказала нам про ситуації з охороною в магазині, про наші права і їх повноваження. Інспектор пояснила різницю між крадіжкою, грабіжем і розбієм та навела цікаві та деякі смішні приклади з власного життя. Було підкреслено, що задля нашої безпеки спочатку треба телефонувати на лінію поліції. Чим швидше ми це зробимо, тим швидше інцидент буде розв’язаний.

Ця лекція була дуже цікавою і пізнавальною. Ми взяли для себе багато нового і тепер ми всі чітко знаємо, що ми можемо робити, а що робити заборонено, як потрібно діяти в тій чи іншій ситуації.

Студентка І курсу

014 Середня освіта (Історія)

Шимко Валерія