21 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Це свято було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 2002 році. Спочатку свято відзначали кожен третій вівторок вересня – на честь дня відкриття щорічної сесії Генеральної Асамблеї.

Але, пізніше було прийняте рішення щодо встановлення фіксованої дати свята – 21 вересня. Генеральною Асамблеєю цей день проголошений як день відмови від насильства і припинення вогню у всьому світі. У 2017 році Міжнародний День Миру проходить під гаслом – «Разом на благо миру: повага, безпека і гідність для всіх».

Однією з невід’ємних акцій Дня Миру, починаючи з 1986 року, є символічна Хода Миру, ініціатором якої став індійський філософ-миротворець Шрі Чінмой. Для залучення уваги до глобальних проблем людства 21 вересня проводяться й інші спеціальні заходи і акції.
Студенти ННІ історії і філософії висловили свою солідарність ідеям миру, провівши тематичну вікторину. Інтелектуальний конкурс влаштували напередодні, 20 вересня, під час виїзного заходу, присвяченого Дню інституту.

Ззмагалися в ньому й студенти, і викладачі. Переможцем став четвертокурсник Григорій Польовий.

Свято Міжнародний день миру - заклик до примирення, порозуміння, спільної роботи по зміцненню стабільності, дотримання прав і свобод людини.