Студенти І-ІІ курсів ННІ історії і філософії відвідали лекцію-екскурсію про історію грошей, яка відбувалася у Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Заняття провів кандидат історичних наук Іван Десятніков, який зібрав для відвідувачів заходу десять поширених нумізматичних міфів. Так, студенти дізналися про гроші і ціни в Україні до Першої світової війни, свастику на російських банкнотах, українські гроші періоду Революції та код Георгія Нарбута, курйози на радянських банкнотах, гроші німецької окупації часів Другої світової війни. Надзвичайно цікавими були порівняння рівнів інфляції в Україні та інших країнах світу та собливості зображень на сучасних українських гривнях. Студенти охоче розглядали експонати боністичної колекції музею та задавали велику кількість питаннь лектору.

Приємним доповненням екскурсії стала ретроспективна виставка "Подорож у країну знань", яка слугувала чудовою фотолокацією для відвідувачів музею.