12 вересня 2017 р. до ННІ історії і філософії завітала делегація із ректорату для зустрічі із першокурсниками. Ректор університету Олександр Володимирович Черевко привітав студентів-новачків наголосивши, що навчально-науковий інститут історії і філософії є одним із найпотужніших структурних підрозділів вузу. Олександр Володимирович презентував портрет легенди освітньої галузі Черкащини - Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, ознайомивши аудиторію зі структурою вузу, науковою та інноваційною діяльністю, міжнародними зв'язками,  діяльністю студентських рад, спортивним життям, патріотичним вихованням та студентським дозвіллям. Ректор університету особливо підкреслив, що основним принципом діяльності ЧНУ є студентоцентризм.

Перший проректор Василь Миколайович Мойсієнко, який, до слова, у 2005-2007 рр. очолював тоді ще історико-юридично-філософський факультет, вказав на високий науково-педагогічний потенціал ННІ історії і філософії, а також проконсультував першокурсників щодо таких актуальних питань, як стипендії та академічна мобільність.

Гаврилюк Галина Миколаївна - проректор з виховної та іміджевої діяльності - зорієнтувала молодь у питаннях доступу до інформації. ЧНУ відкритий для громадськості, тому веде активне життя у соціальних мережах, має власний сайт, видає газету "Наш національний", бере участь у різноманітних заходах міського, загальноукраїнського та міждержавного рівнях, а також є їх організатором. Галина Миколаївна поспілкувалася зі студентами й на тему проживання у гуртожитках вузу, діяльності мистецьких колективів, кавеенівського руху, а також повідомила про урочисті заходи, які відбудуться незабаром.

Першокурсники познайомилися і з начальником відділу виховної роботи ЧНУ Людмилою Іванівною Солодкою та заступником голови студенської ради університету Аліною Козловою.

Наостанок представники ректорату побажали присутнім успіхів у навчанні та яскравого студентського життя.