Запрошуємо студентів І курсу ННІ історії і філософії спеціальностей "Середня освіта", "Історія та археологія", "Міжнародні відносиини, суспільні комунікації та регіональні студії" та "Філософія" на урочистості з нагоди Дня знань, які відбудуться 1 вересня 2017 р. на площі перед І корпусом університету. Збір першокурсників  - о 8.30 в ауд. 518 (І корпус, 5-й поверх), шикування біля хоругви ННІ історії і філософії - о 8.45, а початок заходу - о 9.00.

Цьогорічним дрес-кодом свята є вишиванка.

Під час лінійки студенти виконають Духовний та Державний гімни України.

Після закінчення урочистої частини студентів-новачків запрошують на першу лекцію на тему: "Мій  Університет", яку проведуть куратори І курсу за присутністю директора інституту в 420 аудиторії.

Для студентів ІІ-ІV курсів та магістрантів 1 вересня заняття розпочнуться о 9.40 (з 2-ї пари).

Духовний гімн України

Боже Великий, Єдиний!