З 17 липня в Трахтемирові розпочне роботуспільна археологічна експедиція Інституту археології Національної академії наук України та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

— Коли в надвечір’я милуєшся вражаючими краєвидами Трахтемирова, приходять думки про те,що вже кілька тисячоліть на цьому дивовижному місці відбуваються вікопомні події Трипілля, часів скіфів-орачів, доби антської держави царя Божа (тобто прадавніх слов’ян), часів княжої доби стольного Києва та перших десятиліть зародження козацтва, — говорить завідувач кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки, професор Анатолій Морозов. — Не випадково саме Трахтемирів став столицею волелюбного українства. Наша експедиція працюватиме в цих дивовижних місцях. Запрошуємо до участі й старшокласників, які мріють стати першовідкривачами незвіданих сторінок героїчного минулого України.

За більш детальною інформацією звертатися до директора центру вивчення пам’яток археології при університеті Андрія Касяна (0967786207).

ННІ історії і філософії