Майбутні археологи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького готуються до археологічної експедиції в Холодний Яр.

Перед початком нового польового сезону 2017 року завідувач кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Анатолій Морозов ознайомив студентів із новим геофізичним обладнанням, яким за сприяння ректора університету Олександра Черевка поповнився університетський центр археологічних досліджень. За словами Анатолія Георгійовича, обладнання здатне фіксувати металеві артефакти на глибині до 2-х метрів.

Цю техніку студенти використають у цьогорічній практиці в Холодному Яру. Про їхні знахідки кафедра археології інформуватиме на сайтах університету та інституту історії і філософії.